İş İlanı:
Programlar Sorumlusu

Salt, Araştırma ve Programlar bünyesinde hazırlanan kamuya açık programların yürütücüsü ve uygulayıcısı olarak çalışacak Programlar Sorumlusu arıyor.

Garanti BBVA tarafından 2011’de kurulan Salt; araştırma, sergi, yayın, web ve dijitalleştirme projeleri ile söyleşi, konferans, gösterim ve atölye programları gerçekleştiren bir kültür kurumudur.

İş Tanımı

Programlar Sorumlusu, Salt Araştırma ve Programlar bünyesinde hazırlanan, kamu katılımına açık tüm programların yürütücüsü ve uygulayıcısıdır. Bu programların kavramsal çerçevesinin oluşturulması, planlanması, tanıtımı ve gerçekleştirilmesi süreçlerinde yer alır. Ayrıca, sergi projelerinin gerçekleşmesine destek verir ve kurumun ev sahipliğinde düzenlenen etkinliklerin yürütücülüğünü yapar.

• Salt tarafından gerçekleştirilen sergilerin yapım aşamalarında, Salt Programlar ekibinin yanı sıra ilgili konuk araştırmacılar ile iş birlikçilere destek vermek.
• Sektördeki yerel ve uluslararası trendleri araştırmak, uygun projelerin kurumun programları çerçevesinde değerlendirilmesine yönelik çalışmalara destek olmak, organizasyonel etkinliği artırmak ve geliştirmek üzere yeni yöntemler önermek.
• İlgili kaynak geliştirme, bütçe planlama ve uygulama, etkin finans yönetimi ve raporlamaların takibini yapmak.
• Operasyonel takvimi koordine etmek, program tarih çizelgelerinin düzenli takibini gerçekleştirmek.
• Projeler kapsamında sözleşmelerin oluşturulması, uygulanması ve devamlılığı konusunda Salt ekipleriyle koordineli şekilde çalışmak.
• Sergi kurulum ve bakımı ile ilgili süreç ve çalışmalara destek vermek.

Nitelik ve Deneyimler

Mimarlık, Şehircilik, Sinema, Sanat, Tasarım veya Sosyal Bilimler alanlarında lisans ve/veya yüksek lisans eğitimli; Salt’ın ilgi alanları doğrultusunda araştırma yapma ve program önerileri geliştirme becerisine sahip; görsel pratiklerle ilişkili eleştirel, sosyal ve kültürel konularda bilgi ve donanım sahibi; kültür kurumları bünyesinde içerik geliştirme ve organizasyon konusunda deneyimli; çok iyi derecede (sözlü ve yazılı) İngilizce bilen.

Bu, tam zamanlı bir pozisyon olup gerekli durumlarda mesai saatleri dışında çalışma esnekliği gerektirmektedir.

Başvuru adresi: basvuru@saltonline.org
Share
HR