Gösterim:
“I will not make any more boring art!”
[“Daha fazla sıkıcı
sanat yapmayacağım!”]
Salt Beyoğlu
7 Haziran 2012 18.00
![“Daha fazla sıkıcı sanat yapmayacağım!”](/directus/media/thumbnails/901-jpg-780-5000-false.jpg)
SALT Beyoğlu, Açık Sinema
SALT Beyoğlu, Bilgi Üniversitesi Fotoğraf ve Video Bölümü öğrencilerinin hazırladıkları “I will not make any more boring art!” [“Daha fazla sıkıcı sanat yapmayacağım!”] adlı gösterim programına ev sahipliği yapıyor. Program, John Baldessari’nin İstanbul Eindhoven-SALTVanAbbe: 68-89 sergisinde gösterilen aynı adlı işine gönderme yapıyor.
Ayrıntılı bilgi için tıklayın.